مشاوره و سفارش

انواع پودر جوانه های خوراکی :

پودر جوانه گندم، پودر جوانه جو، پودر جوانه جو دوسر، پودر جوانه شبدر، پودر جوانه یونجه، پودر جوانه ماش، پودر جوانه نخود، پودر جوانه عدس، پودر جوانه ارزن و پودر جوانه ذرت

پودر جوانه شبدر :

پودر جوانه شبدر یکی از انواع پودر جوانه های خوراکی است که مصرف آن توسط پزشکان برای افرادی که کم خونی دارند توصیه می شود. این پودر با خواص فوق العاده خود و تاثیر شگفت انگیزی که بر روی پوست دارد به دکتر پوست معروف شده است.

پودر جوانه گندم

پودر جوانه گندم یک از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع پودر جوانه ها به شمار می رود؛ چرا که این نوع پودر جوانه امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان صنایع غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی می دهد. از این رو در داخل و خارج از ایران بسیار پر کاربرد محسوب می شود و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

لیست قیمت محوصلات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر جوانه گندم-کیلویی، فله و تناژموجودتماس بگیرید
پودر جوانه جو-کیلویی، فله و تناژموجودتماس بگیرید
پودر جوانه جو دوسر-کیلویی، فله و تناژموجودتماس بگیرید
پودر جوانه یونجه-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه شبدر-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه ماش-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه نخود-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه عدس-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه ارزن-کیلوییموجودتماس بگیرید
پودر جوانه ذرت-کیلوییموجودتماس بگیرید

مشاوره و فروش

درباره ما :

گروه بازرگانی جوانه های خوراکی رویان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تولید و تامین انواع پودر جوانه های خوراکی و جوانه های خشک آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر فروش مجموعه جوانه

مرضیه کیانی

Call Now Buttonتماس بگیرید